OC Merkúr - B.Němcovej 28

040 01 Košice

0905 920 954

info@roxyreal.sk

Na predaj Výrobná hala,administratívna budova, skladovací prístrešok

Nehnuteľnosti sa nachádzajú v priemyselnej časti mesta Košice, za malou železničnou stanicou, na ulici Južná trieda, k. ú. Južné Mesto, obec Košice -Juh, okres Košice IV  v blízkosti hlavného dopravného ťahu smer Košice -Miškolc. Prístup k nehnuteľnosti po spevnenej obecnej komunikácii. Ide o priemyselnú lokalitu, ktorá je súčasťou zastavaného územia mestskej časti, blízkosť MHD. Pozemky napojenéna rozvod ELI, voda.

Výrobná hala je prízemný objekt pôdorysných rozmerov šírky 18,10 m; dĺžky 48,80 m a svetlej výšky 7,72 m. V hale osadený mostový žeriav10t,MZDZE 10-16,5 m s výškou zdvihu 4 m.Hala je opláštená tepelno-izolačnými PUR panelmi z lakoplastovaného plechu ohrúbke10 cm. Strecha sedlová, zateplená tepelno-izolačnými Nobasil-minerálna vlna,panelmi z lakoplastovaného plechu o hrúbke 15 cm.Hala je napojená na požiarny rozvod vody,ELI a kúrenie, telefón a internet. Objekt zabezpečený proti nežiaducemuvniknutiu/odcudzeniu výrobkov.

Administratívna budova pôdorysných rozmerov šírky11,65m; dĺžky12,45m, kde z hľadiska dispozície prevažujú kancelárske, ako aj šatne pre robotníkov a sociálne zariadenia.Nosný systém tvoria murované obvodové a vnútorné nosné steny dohr. 45 cm, podlahy keramické, okná a vchodové dvere plastové, vnútorné dvere drevené dýhované.Objektjenapojený na všetky inžinierske siete. Proti nežiaducemu odcudzeniu vniknutiu do objektuslúži signalizačné zabezpečovacie zariadenie. 

Oceľový prístrešok, konštrukčne nadväzuje na výrobnú halu. Oceľové stĺpy, ktoré sú ukotvené do betónových monolitických pätiek, betónová podlaha. Prístrešok je ztrochstrán obvodového plášťa opláštený lakoplastovaným ohýbaným plechom, nezateplený. Strecha sedlová, nezateplená.

Pozemky
Druh pozemku spoločné zastavané plochy a nádvoria 2193 m2, zastavané plochy a nádvoria 893 m2, zastavané plochy a nádvoria 144 m2, zastavané plochy a nádvoria 322m2.  Zastavaná plocha spolu: 6028 m2.

Sklad zatvorený 348 m² ,Nezateplený,bez vody, el., plynu. Voľná plocha pozemku 1191 m². Spolu 1549 m² , Oplotenie ,Čiastočne spevnená plocha  Inžinierske siete vo vlastníctve predávajúceho prechádzajú pozemkom, napojenie možné. 

Cena:
Dohodou
Kategória:
Komerčné priestory
Lokalita :
Košice - Juh
Ulica :
Južná trieda
Výmera :
-
Predaj/Kúpa :
Predaj
Novostavba :
Nie

Maklér

Meno :
Denisa Tomčíková
E-Mail :
Telefón :
0905920954

Kontaktný formulár

Ďakujeme.