OC Merkúr - B.Němcovej 28

040 01 Košice

0905 920 954

info@roxyreal.sk

Na predaj rodinný dom MYSLAVA

Ponúkame na predaj  rodinný dom v MYSLAVE. Rodinný dom je vhodný  pre rodinu aj ako dvojgeneračné bývanie, nakoľko sú 2 samostatné vchody, prípadne je vhodný aj na bývanie spojené s podnikaním, alebo len na podnikanie. Dom je postavený z pálených tehál, strecha sedlová, krytina pálená škridla. Napojený je na všetky IS.

Na dome prebehla v roku 2020 kompletná rekonštrukcia okrem výmeny strešnej krytiny: fasáda, zateplenie, plastové okná - horné podlažie aj dolné podlažie, omietky, plávajúca podlaha v izbách, dlažba kúpeľňa  a chodba. Nová elektroinštalácia v celom dome,  znížené stropy. nový plynový kotol Protherm. Rodinný dom pozostáva z prízemia a 1. poschodia. Každý má vlastný vchod. RD je odizolovaný, bez vlhkosti.

DISPOZÍCIA prízemia : Predsieň, hala, 2  miestnosti, kúpeľňa s wc. Podlahová plocha cca 80 m2. Momentálne sa prízemie využíva na podnikateľské účely.

DISPOZÍCIA 1. poschodia : Predsieň, kuchyňa spojená s obývačkou, 2x samostatná izba, kúpeľňa a wc.  Podlahová plocha cca 90 m2. 

Vybavenie : Kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi ( indukčná varná doska, elektrická rúra, umývačka riadu, vstavaná mikrovlnka, nerezový drez. Priestranná kúpeľňa s vaňou a samostatné  wc. 

Rodinný dom sa nachádza na veľkorysom pozemku o rozlohe 1458 m2, z toho zastavaná plocha 121 m2. Na pozemku sa nachádza murovaný sklad o výmere cca 25 m2.

Dom sa nachádza na ulici Myslavská pri križovatke s odbočkou na Bašku. Vybavenosť obce je výborná: škola, škôlka, potraviny Fresh, obecný úrad, kostol.

Cena:
360 000 €
Kategória:
Domy
Počet izieb:
-
Lokalita :
Košice - Myslava
Ulica :
Myslavská
Výmera :
170 m²
Predaj/Kúpa :
Predaj
Prístupová cesta :
Asfalt
Typ objektu :
Samostatne stojaci
Typ strechy :
Sedlová
Stav domu :
Úplná rekonštrukcia
Typ domu :
Podlažný
Stavebný materiál :
-, Tehla,
Podpivničený :
Nie
Odpad :
Kanalizácia
Plyn :
Áno
Verejný vodovod :
Áno
Terén :
Rovina
Výmera pozemku :
1458 m2
Zastavaná plocha :
121 m2
Úžitková plocha :
170 m2
Garáž :
Nie

Maklér

Meno :
Denisa Tomčíková
E-Mail :
Telefón :
0905920954

Kontaktný formulár

Ďakujeme.