OC Merkúr - B.Němcovej 28

040 01 Košice

0905 920 954

info@roxyreal.sk

Na predaj polyfunkčný objekt JARMOČNÁ - JUH

Polyfunkčný podnikateľský objekt sa nachádza v priemyselnom areáli Jarmočná, Košice-Juh. Má vlastný vjazd z asfaltovej komunikácie s dopravným napojením na cestnú sieť. Objekt je osadený v rovinatom teréne ako samostatne stojaca dvojpodlažná stavba, nepodpivničená, so sedlovou strechou. 
Stavba bola postavená v dvoch etapách:
a) prízemné murované podlažie bolo dané do užívania v roku 2006, slúži ako veľkosklad ovocia a zeleniny s kancelárskymi priestormi,
b) nadzemné podlažie oceľovej nosnej konštrukcie (nadstavba) bolo dané do užívania v roku 2010, slúži ako prevádzka wellness a bowlingu. 

PRÍZEMIE slúži ako veľkosklad ovocia a zeleniny, pozostáva z dvoch chladiacich skladov a tretieho nechladeného, expedičného priestoru, ktorý je prístupný zo zastrešenej nakladacej rampy. Súčasťou podlažia je vstavba administratívnej a sociálnej časti, pozostáva z troch kancelárií a sociálneho zariadenia pre zamestnancov (3x WC s umývadlom, 2x sprcha, 2x šatne a kuchynka).
Prízemie pozostáva z murovanej haly, murivo z tehloblokov Porotherm 300, v skladovacej časti opatrené tepelnou izoláciou 100mm, fasáda zateplená polystyrénom, podlahy skladovacích priestorov tvrdené liate, okná kancelárskych a sociálnych priestorov drevené z europrofilov s izolačným dvojsklom, vstupné vráta so zateplením, klimatizácia, vnútorná elektronická váha, kamerový systém a bezpečnostné zariadenie napojené na centrálny pult ochrany.

NADSTAVBA slúži na relaxačné a športové účely, pričom prístup je prostredníctvom vonkajšieho prekrytého schodiska. 
Relaxačnú časť tvorí bowling (2 bowlingové dráhy s kompletnou technológiou), fitnes a bar s kuchyňou. 
Wellness tvoria tri sauny (3 druhy – fínska, soľná a bylinková), jacuzzi, masážne a relaxačné miestnosti a zimná záhrada. 

Strešná krytina z trapézového plechu bola kompletne vymenená v roku 2016, interiéry sú opatrené sadrokartónovými podhľadmi (v bowlingovej časti doplnené o zvukovú izoláciu), vonkajšia fasáda zateplená polystyrénom, okná a presklené steny drevené z europrofilov s izolačným dvojsklom, strešné okná VELUX. 
Sauny, jacuzzi, sprchovacie kúty a vyhrievané oddychové lôžka (3ks) sú obložené mozaikovým obkladom vrátane tvarovaných vykurovaných sedačiek, fínska sauna je obložená drevom vrátane drevených lavíc, parné sauny sú opatrené digitálnymi generátormi pary, dvere sú sklenené z izolačného bezpečnostného skla. Sprchovacie boxy majú masážné trysky. 
Technológiu jacuzzi zabezpečuje filtračné zariadenie bazénovej vody PTK 1000 AstralPool.

Budova je ústredne vykurovaná, vrátane solárnych staníc s tepelným zásobníkom, elektronická regulácia, výmenník, rozdeľovač. 
K budove patrí aj oplotený asfaltovaný dvor o veľkosti cca 420m2 slúžiaci predovšetkým ako parkovisko firemných vozidiel. 

Stavebno-technický stav budovy je veľmi dobrý, vzorne udržiavaný. 

Veľkosť pozemku: 1.400 m2
Úžitková plocha objektu: 688 m2 
Zastavaná plocha: 1.116 m2

V celom areáli JARMOČNÁ je vyasfaltovaná kvalitná príjazdová cesta, ku ktorej sa viaže aj spoluvlastnícky podiel vlastníka objektu. 

Kompletné inžinierske siete

Cena:
Dohodou
Kategória:
Komerčné priestory
Lokalita :
Košice - Juh
Ulica :
Jarmočná
Výmera :
1 400 m²
Predaj/Kúpa :
Predaj
Novostavba :
Nie

Maklér

Meno :
Denisa Tomčíková
E-Mail :
Telefón :
0905920954

Kontaktný formulár

Ďakujeme.